Jesteś tutaj: Start / Rada Rodziców

Szanowni Państwo,

w imieniu Rady Rodziców serdecznie zachęcam do dokonywania wpłat na fundusz Rady Rodziców:

•  przelewem na konto: 41 1240 1053 1111 0010 4716 8564 (w tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę)
  • gotówką do skarbników klasowych (Skarbnicy dokonują wpłat w imieniu klasy w sekretariacie szkoły)
  • gotówką w kasie sekretariatu szkoły przy ul. Batorego 11 w Ząbkach

Proponowana składka to 120zł na rok (12zł na miesiąc) od całej rodziny.

W przypadku rodzeństwa prosimy o proporcjonalne rozłożenie wpłat na klasy dzieci.

Z funduszu Rady Rodziców finansujemy lekcje muzealne, programy artystyczne i edukacyjne, nagrody w zawodach, konkursach, festyny, bale karnawałowe, pomagamy uczniom w trudnej sytuacji finansowej oraz doposażamy naszą szkołę w dodatkowy sprzęt edukacyjny (w zeszłym roku szkolnym: siłownia na patio oraz krzesła w pracowni informatycznej).

Z góry dziękujemy Państwu za wpłaty oraz skarbnikom klasowym za pomoc w gromadzeniu funduszy Rady Rodziców.

Liczymy na Państwa współpracę i zaangażowanie.

Olga Legacka, Przewodnicząca Rady Rodziców

Adres konta e-mail (pytania, wnioski, uwagi rodziców):

Rada.Rodzicow@sp2zabki.pl

4 września 2020

Spotkanie plenarne Rady Rodziców

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice "z Trójek Klasowych",

serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie plenarne Rady Rodziców, które odbędzie się 8 września (wtorek), o godzinie 17:30 w stołówce w budynku szkoły SP2 (Batorego 11).

Na spotkaniu zaprezentujemy podsumowanie zeszłego roku szkolnego, omówimy plany na ten rok oraz wybierzemy nowe prezydium Rady Rodziców. Będzie to również dobra okazja, żeby poznać się nawzajem i wymienić się pomysłami.

Liczymy na obecność co najmniej jednego przedstawiciela z Państwa klasy.

Spotkanie planujemy na ok 1 godzinę. Bezpośrednio po spotkaniu plenarnym odbędzie się pierwsze zebranie prezydium RR.

Do zobaczenia
Rada Rodziców SP2

Zapraszamy do polubienia naszego FB, gdzie staramy się na bieżąco publikować najnowsze informacje: https://www.facebook.com/RadaRodzicowSP2Zabki
Czytaj więcej o: Spotkanie plenarne Rady Rodziców