Jesteś tutaj: Start / Dla Rodziców

Szanowni Państwo,

w imieniu Rady Rodziców serdecznie zachęcam do dokonywania wpłat na fundusz Rady Rodziców:

•  przelewem na konto: 41 1240 1053 1111 0010 4716 8564 (w tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę)
  • gotówką do skarbników klasowych (Skarbnicy dokonują wpłat w imieniu klasy w sekretariacie szkoły)
  • gotówką w kasie sekretariatu szkoły przy ul. Batorego 11 w Ząbkach

Proponowana składka to 120zł na rok (12zł na miesiąc) od całej rodziny.

W przypadku rodzeństwa prosimy o proporcjonalne rozłożenie wpłat na klasy dzieci.

Z funduszu Rady Rodziców finansujemy lekcje muzealne, programy artystyczne i edukacyjne, nagrody w zawodach, konkursach, festyny, bale karnawałowe, pomagamy uczniom w trudnej sytuacji finansowej oraz doposażamy naszą szkołę w dodatkowy sprzęt edukacyjny (w zeszłym roku szkolnym: siłownia na patio oraz krzesła w pracowni informatycznej).

Z góry dziękujemy Państwu za wpłaty oraz skarbnikom klasowym za pomoc w gromadzeniu funduszy Rady Rodziców.

Liczymy na Państwa współpracę i zaangażowanie.

Olga Legacka, Przewodnicząca Rady Rodziców

Adres konta e-mail (pytania, wnioski, uwagi rodziców):

Rada.Rodzicow@sp2zabki.pl