Kronika wydarzeń

23 września 2021

Od  poniedziałku 27 września 2021r.  ŚWIETLICA  czynna do godz. 17.30

Przejdź do - Konkurs plastyczny pt. "Mokry listopad"
6 listopada 2020

Konkurs plastyczny pt. "Mokry listopad"

Za oknem deszcz i słota, a uczniowie klas drugich uczęszczający do świetlicy wykonali wiele prac związanych z jesienną szarugą. Nagrody w konkursie "Mokry listopad" otrzymało 4 uczniów, a 21 zostało wyróżnionych.

Gratulujemy.

4 listopada 2020

Święto Zmarłych

Święto Zmarłych to czas zadumy i wspomnień. Pamiętając o tych, którzy odeszli, dzieci z klas drugich uczęszczające do świetlicy wykonały tematyczne prace plastyczne.

4 listopada 2020

Dzień Patrona Szkoły

Dzień Patrona szkoły już za nami. W świetlicy uczniowie klas drugich zdobywali i pogłębiali swoją wiedzę o Janie Kochanowskim, oglądając filmy o jego życiu i twórczości, słuchając niektórych utworów, a także wykonując prace plastyczne.

Przejdź do - Konkurs plastyczny dla dzieci klas drugich pt.: „Barwy jesieni”
31 października 2020

Konkurs plastyczny dla dzieci klas drugich pt.: „Barwy jesieni”

W październiku w świetlicy odbył się konkurs plastyczny dla dzieci klas drugich pt.: „Barwy jesieni”. Dzieci wykonały 36 prac. Jury nagrodziło 23 uczniów, przyznając 11 nagród i 12 wyróżnień. Gratulujemy! A oto niektóre z nagrodzonych prac:

23 czerwca 2020

"Czy wiesz, jak żyje jeż?"

Świetlica klas II, otrzymała dyplom za udział w projekcie edukacyjnym
Fundacji Uniwersytet Dzieci, Przyroda z klasą "Czy wiesz, jak żyje jeż?".
Od września, zgodnie z założeniem projektu, nasze Świetliczaki brały udział w zajęciach przyrodniczych, a także tych, dotyczących emocji oraz kompetencji społecznych.
Czytaj więcej o: "Czy wiesz, jak żyje jeż?"