Jesteś tutaj: Start / Z życia szkoły

26 stycznia 2022

SP 2 Ząbki - Pomaga - WOŚP

Dołączamy do akcji Fundacja Pho3nix Gra z WOŚP.

Przejdź do -  Strona internetowa na Facebooku SP2 Ząbki Pomaga
24 stycznia 2022

Strona internetowa na Facebooku SP2 Ząbki Pomaga

W związku z tym, iż Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Ząbkach od lat aktywnie podejmuje działania charytatywno-społeczne, powołana do życia została strona na Facebooku: SP2 Ząbki Pomaga.

Strona powstała w dobrej wierze i ma na celu skupianie i rozpowszechnianie informacji na temat akcji charytatywnych, wolontariatach oraz wszelkich działalności pomocowych i społecznych, mających na celu wspieranie osób potrzebujących, ale także organizacji i fundacji działających na ich rzecz lub w ich imieniu.

Zapraszamy wszystkich do śledzenia wydarzeń i polubienia strony! https://www.facebook.com/SP2-Z%C4%85bki-Pomaga-108622335050061

Regulamin strony na FB „SP2 Ząbki Pomaga”

Przejdź do - Ogłaszamy " Pocztę Walentynkową"
21 stycznia 2022