Jesteś tutaj: Start / Dla Rodziców / Informacje

Szanowni Państwo,

w imieniu Rady Rodziców serdecznie zachęcam do dokonywania wpłat na fundusz Rady Rodziców:

•  przelewem na konto: 41 1240 1053 1111 0010 4716 8564 (w tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę)
  • gotówką do skarbników klasowych (Skarbnicy dokonują wpłat w imieniu klasy w sekretariacie szkoły)
  • gotówką w kasie sekretariatu szkoły przy ul. Batorego 11 w Ząbkach

Proponowana składka to 120zł na rok (12zł na miesiąc) od całej rodziny.

W przypadku rodzeństwa prosimy o proporcjonalne rozłożenie wpłat na klasy dzieci.

Z funduszu Rady Rodziców finansujemy lekcje muzealne, programy artystyczne i edukacyjne, nagrody w zawodach, konkursach, festyny, bale karnawałowe, pomagamy uczniom w trudnej sytuacji finansowej oraz doposażamy naszą szkołę w dodatkowy sprzęt edukacyjny (w zeszłym roku szkolnym: siłownia na patio oraz krzesła w pracowni informatycznej).

Z góry dziękujemy Państwu za wpłaty oraz skarbnikom klasowym za pomoc w gromadzeniu funduszy Rady Rodziców.

Liczymy na Państwa współpracę i zaangażowanie.

Olga Legacka, Przewodnicząca Rady Rodziców

Adres konta e-mail (pytania, wnioski, uwagi rodziców):

Rada.Rodzicow@sp2zabki.pl

26 sierpnia 2021

Szczepienia

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi możliwości szczepienia przeciwko wirusowi Covid-19 dzieci i młodzieży powyżej 12 roku

Zainteresowani rodzice proszeni są o przyniesienie na zebrania wypełnionej deklaracji (ew. wypełnienie jej podczas zebrania)

11 lutego 2021

Duplikat dokumentów

Osoby zainteresowane wykonaniem duplikatu zobowiązane są do opłacania kosztów przed otrzymaniem dokumentów tzn. należy dokonać wpłaty na konto bankowe Szkoły Podstawowej Nr 2 w Ząbkach

nr 58 1020 1042 0000 8302 0453 2784

podając w tytule imię i nazwisko ucznia i klasę oraz dane niezbędne do wystawienia duplikatu dokumentu

Duplikat legitymacji szkolnych - 9,00 zł

Duplikat świadectw szkolnych - 26,00 zł

Po odbiór dokumentu należy zgłosić się do sekretariatu szkoły nie wcześniej niż następnego dnia od uiszczenia opłaty z potwierdzeniem opłaty, zdjęciem ucznia (dotyczy legitymacji szkolnej).

Przejdź do - Usługi stomatologiczne dla uczniów Szkoły Podstawowej nr2 w Ząbkach
Przejdź do - Usługi stomatologiczne dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Ząbkach
1 października 2019

Usługi stomatologiczne dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Ząbkach

W czwartek 19 września br. zostało podpisane porozumienie pomiędzy Miastem Ząbki a Przychodnią Stomatologiczną przy Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Ząbkach, ul. Orla 6 lok. 79. Podczas podpisania porozumienia przychodnię reprezentowała Pani doktor Maria Sikorska.

Czytaj więcej o: Usługi stomatologiczne dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Ząbkach